نقاشی ساختمان امروزه از اهمیت به سزایی بر خوردار است. ارایه ی رنگ مورد علاقه افراد، ترکیب رنگ، زیر سازی و در نهایت نقاشی حرفه ای است که میتواند نقش پر رنگی در زیبایی ساختمان شما داشته باشد. در مراحل نقاشی ساختمان، آماده سازی خانه و جمع کردن وسایل مرحله ی اول است. آماده سازی زیر کار و بتونه کاری مرحله ی دوم  است. سپس آماده سازی رنگ و ترکیب آن مرحله ی سوم است و پس از آن نقاشی آغاز میشود که ابتدا سقف و پس از آن دیوار ها و در صورت لزوم کابینت ها در اولویت هستند.

 

 کاغذ دیواری

کاغذ دیواری این روزها دارای محبوبیت بسیار زیادی در بین افراد است، زیرا امکان نصب سریع و  ساده را دارا می باشد و مشکلات بوی تند رنگ پس پیاده سازی را ندارد. کاغد دیواری در رنگ ها و طرح های مورد علاقه ی مشتری قابل نصب است. کاغذ دیواری خوش طرح و زیبا میتواند جلوه ی خاصی به ساختمان شما بدهد. مراحل نصب کاغذ دیواری مشابه نقاشی و وسایل خانه ابتدا باید در وسط جمع شوند و پس از زیر سازی و اطمینان از نم ناک نبودن دیوار به نصب کاغذ دیواری میپردازیم.

 

خدمات تزئینات ساختمان خدمات تزئینات ساختمان خدمات تزئینات ساختمان خدمات تزئینات ساختمان خدمات تزئینات ساختمان خدمات تزئینات ساختمان خدمات تزئینات ساختمان خدمات تزئینات ساختمان خدمات تزئینات ساختمان خدمات تزئینات ساختمان خدمات تزئینات ساختمان

 • ارسال دیدگاه
 • نام:
  ایمیل:
  وبسایت:  • ارتباط با ما


   گروه فنی و مهندسی امین ایران

   ایمیل: info[at].amineiran.ir

   تلفن تماس: 09128953264

   تلفکس : 33518054-021

  • گروه فنی و مهندسی امین ایران
  تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد. ۱۴۰۰
  طراحی شده توسط کدهای رنگی